Tečkové obsese: Sáhněte po nich na šatech, halenkach, ale i culottes

Date:

Tečky budou toto léto prvkem, který bude mimořádně žádaný. Ve všech velikostech, barevných tónech i variacích.

Tečky budou mít toto jaro i léto zelenou. Zatímco v minulosti je nosily spíše zámožnější ženy a za nejvhodnější se považovala modro-bílá kombinace, nyní už barva, tvar ani velikost nejsou limitující. Právě naopak. V tomto směru to můžete nechat na vaší fantazii. Nosí se totiž všechny velikosti a rovněž podklad může být různobarevný. Od 60. let se staly součástí kolekcí Christiana Diora, kdy v módě dominovala hravost a uvolněnost.

Noblesa a pohodlnost v jednom
Tečky vypadají skvěle na hedvábí, šifonu, což jsou i velmi příjemné materiály na léto. Nebojte se sáhnout po oversize županových šatech, které vám přidají na atraktivitě a budete si v nich také připadat výjimečně. Stačí pár pěkných doplňků jako jsou sluneční brýle či výrazná kabelka a budete nepřehlédnutelná.

Vector seamless pattern of large black spots on a square white background.

Hravost a nesmrtelnost
Velmi oblíbené jsou také kostými s tečkovými dezény, či kombinace culottes a hedvábných bouzek. Zde se také můžete držet na obou kouscích teček. Minimalismus v tomto případě jde do pozadí a nechávají se vyniknout výraznější prvky.

Ženskost a výjimečnost
Velmi stylově působí i tečky, které se opticky jemně rozpíjejí do látky. Ty milovala i princezna Diana, kterou lze nazvat i nekorunovanou královnou teček. Tak jak si můžete hrát s barevností tohoto vzoru, platí to iu střižů. U dlouhých šatů si můžete dovolit i výrazné rozparky, výstřihy, zkrátka elementy podporující ženskost jako takovou.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

3 důležité věci, které prověřit před objednávkou služby

Je velmi náročně prověřit si dostatečně službu před jejím...

Čištění interiéru vozidel: Dopřejte péči interiéru svého auta

Čistý interiér je důležitý pro vaše pohodlí i bezpečnost....

Lodní kontejnery na prodej: Rozmanitá nabídka kontejnerů všech velikostí

Lodní kontejnery najdou využití v mnoha různých oblastech. Ať...