Slyšeli jste už o pravidle tří dnů? Díky němu zvýšíte svou atraktivitu

Date:

Internet je doslova prosycen tipy a radami žen, které rádi sdílejí ohledně seznamování se. Jedním z nich je také záhadné pravidlo tří dnů. Co si pod ním máme představit?

Může se hodit všem
Pravidlo 3 dnů se nám může vesele hodit všem. Proč? Aby naše hledání lásky a potenciálního budoucího partnera či otce našich dětí neskončilo náhodným zlomeným srdcem. Co přesně si pod ním máte představit? Jedná se o 3-denní přestávku v psaní textových zpráv nebo jiném kontaktování osoby, se kterou jsme se seznámili.

Pravidlům se můžete vyhnout myšlenkám typu „co kdyby“
Když přijde na randění s někým novým, nikdo z nás neumí číst myšlenky, ale všichni bychom si to v koutku duše přáli, však pravda? Neustále nám v hlavě běhají myšlenky typu co kdyby. Jsme si nejistí sami sebou. Pokud se chopíte pravidla 3 dnů, můžete se z části tomuto vyhnout. Ačkoli jak informuje portál yourtango.com, s tímto pravidlem je tak trochu obtížné začít. Potřebujete se obrnit trpělivostí, důvěrou a nadějí. Hlavně v případě jako tomto, že se musíte výrazně spoléhat na používání telefonů nebo aplikací k odesílání zpráv.

Moscow, Russia, 18-02-2021: clubhouse app icon on smatphone screen surrounded by other social media apps and user run clubhouse. Clubhouse drop-in audio chat social media network. Shallow DOF

Ideální časový rozestup
Podstata tkví v tom, že se mu/její 3 dny po prvním rande či seznámení neozvete. Jděte se zabavit s přáteli, na kurz nebo se věnujte rodině, svým domácím mazlíčkům či jen sami sobě a dopřejte si odpočinek. Jednoduše dělejte cokoliv, jen mu/jí neposílejte zprávu. Jde o to, že tři dny jsou z pohledu mnoha zainteresovaných ideální časový rozestup, abyste vzbudili akurátní zájem. A zároveň, aby to nevypadalo, že ho/ji máte „na háku“, nebo naopak, že jste vtěrka.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Čištění interiéru vozidel: Dopřejte péči interiéru svého auta

Čistý interiér je důležitý pro vaše pohodlí i bezpečnost....

Lodní kontejnery na prodej: Rozmanitá nabídka kontejnerů všech velikostí

Lodní kontejnery najdou využití v mnoha různých oblastech. Ať...

Symboly, které vám zajistí domácí pohodu

Chtěli byste se cítit doma skvěle a šťastně? Pořiďte...