Stoupající znamení ascendentu: Souvisí s časem našeho narození a prozradí o nás leccos

Date:

Sluneční znamení je jádrem naší osobnosti. Znamení měsíce zase představuje naše nejhlubší emoce a vnitřní náladu. Naše stoupající znamení však nesouvisí s datem narození jako výše zmíněné, ale s časem, kdy jsme se narodili. Co o nás prozrazuje?

Znamení ascendentu nebo stoupající znamení
Stoupající znamení známé také pod pojmem znamení ascendentu představuje masku, kterou prezentujeme jiným lidem. Kromě toho i náš osobní styl, první dojem, který zanecháme při prvním setkání. Také ukazuje, jak se vyrovnáváme s každodenními problémy a jak reagujeme na vzniklé situace. Svůj ascendent má každé znamení zvěrokruhu. Co vypovídá o tom vašem?

Stoupající znamení Berana
Jste nezávislí, přímočarý, podrážděný a soběstačný. Orientovaný na akci, což znamená, že dokážete rychle jednat v jakékoli situaci, kterou vám život postaví do cesty. Snažíte se dosáhnout všeho, co si umanete, ale máte tendenci se stresovat svými očekáváními. Raději řešíte situace sami a po svém.

Stoupající znamení Býka
Jste loajální, stabilní, tvrdohlavý i praktický. Vaše stoupající znamení je o tom, že máte pevný základ, ale neradi se přizpůsobujete určitým situacím, protože jste zasazeni do své cesty. Namísto toho, že po hlavě skočíte do něčeho nového, prozkoumáte své dosavadní volby. Máte tendenci vážit si v životě materiálních předmětů.

Stoupající znamení Blížence
Jste zvědavý, přizpůsobivý, komunikativní a analytický. Snažíte se získat znalosti, jste hovorný a chytrý, když přijde řeč na ty, se kterými přicházíte do styku. Jste společenský a nacházíte radost v nových situacích. Rádi vyjadřujete svoji bystrou povahu, ale některé můžete odradit svojí osobností.

Stoupající znamení Raka
Jste citlivý, introspektivní, ostražitý a silný. Na první pohled se zdáte společenský, ale pomalu se pokoušíte ponořit se do svého prostředí než uděláte ukvapená rozhodnutí. Jste dost citlivý, jistý čas trvá, než se otevřete jiným. Toužíte po stabilitě a máte vysokou emocionální inteligenci. Někdy však máte sami problém se vyrovnat se svými neustále se měnícími náladami.

Stoupající znamení Lva
Jste magnetický, odvážný impulzivní. Vyžadujete pozornost. Snažíte se udržet si sílu v místnosti. Jste dost ukvapený při rozhodování a v každodenním životě máte tendenci být dost panovačný. Ovšem celkově jste dost pozitivní a nadšený ze zkoušení nových věcí. V určitých situacích se projevujete velkoryse i temperamentně.

Stoupající znamení Panny
Jste rezervován, kritický, znepokojující i loajální. Nejenže skočíte do situace po hlavě, nejprve musíte vše kolem sebe rozebrat a pomalu se přizpůsobit. Často jste sužován obavami, zvláště, když se dostane do neznámých okolností. Jste orientováni na detaily.

Stoupající znamení Vah
Jste okouzlující, vstřícný, vlivný a neklidný. Jste přirozeně zvědaví a chcete prozkoumat vše, co život nabízí. Ve většině situací zůstáváte nezaujatí, díky čemuž se projevujete spravedlivě. Jste pohodoví, ale máte tendenci manipulovat se svým okolím svojí přesvědčivou povahou.

Stoupající znamení Štíra
Jste odhodlaný, tajemný, svůdný a paranoidní. Jste loajální k lidem, kteří jsou vám nejbližší, ale své emoce máte tendenci hluboce skrývat pod povrchem. Z tohoto důvodu jste tak poněkud zvláštní a zastrašující pro své okolí. Jste však vypočítaví ve svých rozhodnutích a rádi stavíte emocionální stěny.

Stoupající znamení Střelce
Jste optimističtí, energičtí a otevření. Myslíte ve velkém a neustále hledáte nová dobrodružství, která byste mohli prozkoumat a pozorovat. Vždy se díváte na světlou stránku a netolerujete lidi s negativním postojem. Vždy máte co nabídnout, ale máte tendenci ostatní odpuzovat svojí netrpělivostí.

Stoupající znamení Kozoroha
Jste vážní, ambiciózní, soustředěný a úspěšný. Odpovědný a strukturovaný a jen zřídka zaváháte, když přijde řeč na vaše povinnosti. Tvrdě pracujete, ale zdá se, že nikdy nedokážete splnit vlastní očekávání. Usilujete o úspěch, ale potřebujete najít rovnováhu tím, že si najdete čas na zábavu a bezstarostnost.

Young Caucasian girl standing on the river embankment in St. Petersburg, Russia

Stoupající znamení Vodnáře
Jste jedineční, zvědaví a přátelští. Jste intelektuální a snažíte se rozšiřovat své znalosti, přičemž kladete důraz na humanitární způsoby. Akceptujete všechny životní styly, máte tendenci si o sobě myslet, že jste výjimečný, ale ne vždy zapadáte. Dobře vycházíte s ostatními, ale máte netradiční přístup, který nemusí být pro každého přitažlivý.

Nepřehlédněte: Aktuální znamení Vodnář: Co byste měli o tomto revolučním rebelovi zvěrokruhu vědět?

Stoupající znamení Ryb
Jste jemný, milý, zasněný i nerozhodný. Na první pohled se zdáte utaženi a plachí, ale ve skutečnosti jste velmi vášnivý a rádi konverzujete s ostatními. Často jste ve snovém stavu, přemohnuti idealistickými pohledy na svět. Nechcete se držet zpátky, protože jste od přírody neklidní a používáte své emoce, aby vás doprovázeli životem.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

3 důležité věci, které prověřit před objednávkou služby

Je velmi náročně prověřit si dostatečně službu před jejím...

Čištění interiéru vozidel: Dopřejte péči interiéru svého auta

Čistý interiér je důležitý pro vaše pohodlí i bezpečnost....

Lodní kontejnery na prodej: Rozmanitá nabídka kontejnerů všech velikostí

Lodní kontejnery najdou využití v mnoha různých oblastech. Ať...