Můj muž měl sexuální úchylku, která vyplula na povrch až po letech: Všechno to začalo kolotočem milenek

Date:

Měla jsem dvacet, když mě sbalil jeden úspěšný podnikatel. To, že byl starší, jsem brala jako obrovskou výhodu, tuto jednu věc jsem si ale neuvědomila.

Byla jsem mladá a vztah jsem nevyhledávala, ale jak už to bývá zvykem, když to nejméně čekáte, tehdy to přijde. A já jsem se zamilovala. Byl starší, rozvedený, ale naštěstí bezdětný. Větší věkový rozdíl jsem brala jako velkou výhodu. Když jsem se k němu nastěhovala, nic jsem nemusela řešit a mohli jsme se naplno věnovat jeden druhému.

Milan se u mně cítil mladý a tak se ke mně i choval. Snesl by mi v té době také modré z nebe. Když do našeho života přišilo dítě, mnoho věcí se změnilo a to umí pochopit jen ženy, které se staly matkami. Přestože jsem se o sebe starala a dovolím si tvrdit, že jsem si plnila i všechny povinnosti manželky a milenky, zdá se, že s přibývajícím věkem to mému manželovi nestačilo.

Měli jsme velký dům a jednou večer jsem v místnosti pro posezení s přáteli načepala svého muže ve velmi intimní chvíli. V náručí měl neznámou mladou slečnu a nejhorší na tom celém bylo, že jediný, kdo byl v šoku, jsem byla jen já. Oni dva se tvářili, jako by se nic nedělo a všechno bylo na denním pořádku. Odešla jsem a nechtěla jsem ho ani vidět. Ráno pak za mnou přišel Milan a tvářil se, že on je ten, který má právo být dotčen. Jako bych vlastně něco vyvedla já. Tím, že jsem vešla do „pánského salonku“. Tak typické pro muže, obrátit to ještě celé na vás.

Tehdy začal kolotoč s milenkami
Řekl mi, že mu to ušlo jen jednou a že nic se neděje, ať na to zapomenu. Odpustila jsem mu. Myslím si, že nejsem první ani poslední, které se něco takového stalo. Samozřejmě, dnes už vím, že naivně jsem doufala, že se to nebude opakovat. Milenky se však u nás doma střídaly jako na běžícím pásu, jako by nikdo z nich neměl ani svědomí.
Všechny měly jeden rys společný – můj muž začal vyhledávat mladé dvacítky. Přesně tak, jako kdysi mě. Myslela jsem si, že je to krize středního věku.

Muži zajdou tak daleko, jak jim to ženy dovolí
Muži jsou ochotni zajít tak daleko, jak jim to ženy dovolí. A to se stalo iv mém případě. Namísto toho, že to manžela přestane bavit a „zakázaného ovoce“ se tímto prosytí, přišel zvrat. Jednoho dne mi oznámil, že do našeho velkého domu jednu z milenek chce nastěhovat. Neptal se mě na názor, jednoduše mi to oznámil a chtěl žít is ní i se mnou. Samozřejmě, já jsem byla spíše v roli hospodyně než manželky nebo milenky. Náš intimní život šel docela stranou. Ale měl mě příliš rád na to, aby mi nabídl odchod z domova. Nevím sice, jak můžete mít někoho rádi, když mu způsobujete tolik bolest.

Young happy woman wake up in the morning, sitting on bed and looking on camera..

Mladé dvacítky byly pro něj zdrojem uspokojení těch nejtajnějších sexuálních snů, včetně análního. Alespoň to jsem vyslechla za zavřenými dveřmi. Tvrdil mi, že právě proto dokáže být tak úspěšný iv podnikání a tento balanc k životu potřebuje. Nemyslel si, že dělá něco špatného. Jednoduše sex a ty nejrůznější sexuální úchylky potřeboval a nejvíce mu v tom vyhovovaly mladé holky, protože s nimi si mohl dělat cokoli a nikdy nedokázali říct „ne“…

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

3 důležité věci, které prověřit před objednávkou služby

Je velmi náročně prověřit si dostatečně službu před jejím...

Čištění interiéru vozidel: Dopřejte péči interiéru svého auta

Čistý interiér je důležitý pro vaše pohodlí i bezpečnost....

Lodní kontejnery na prodej: Rozmanitá nabídka kontejnerů všech velikostí

Lodní kontejnery najdou využití v mnoha různých oblastech. Ať...