Nová česká komedie Pánský klub: Terapie pro eroticky závislé spojí dohromady opravdu nesourodou pětici mužů

Date:

Nová česká komedie zavede diváky a diváčky na skupinovou terapii, na které bude skupina mužů řešit opravdu unikátu závislost. Její různorodí hrdinové milují ženy, někdy až moc, a svou erotickou touhu se rozhodnou dostat pod kontrolu.

Podaří se odhodlané, ale nezkušené terapeutce zkrotit jejich libida a navrátit životy do správných kolejí? Odpověď se dozvíme ve filmu Pánský klub – v kinech 2. června 2022.

Terapie pro „eroticky závislé“ spojí dohromady opravdu nesourodou pětici mužů. Sympatický a nesmělý učitel Cyril (Jiří Mádl) se obává svých lechtivých představ o studentkách. Drsný erotoman a notorický záletník Eda (Milan Šteindler) si stále dokazuje svoji mužnost. Mladý IT-čkař Martin (Martin Leták) se prezentuje jako velký milovník, ale jeho vystupování budí spíše rozpaky. Postarší scénárista Přemek (Bolek Polívka) by se rád ubránil svádění své dlouholeté múzy, zatímco vyhořelý rocker Gigi (Zdeněk Žák) už má to nejlepší očividně dávno za sebou… Nebo ne? Sezení výstředních účastníků probíhají pod taktovkou psycholožky Lindy (Kristína Hrušínská), které se terapie brzy vymkne z rukou. Opraty přebírají samotní klienti, setkání nabírají nečekaný spád ao humorné situace, zdá se, nebude nouze.

Pánský klub je filmovou adaptací úspěšné divadelní hry, kterou napsal i zrežíroval multitalentovaný tvůrce Matěj Balcar. O tématu filmu říká: „Milostný poměr ve formě nevěry se mi zdá být skvělým tématem pro komedii. Ve svém okolí jsem si o nevěře hodně vyslechl, navíc se určitým způsobem každého týká, každý má na ni nějaký názor a přináší mnoho takzvaných smutně-veselých příběhů. Právě v této rozmanitosti spočívá její potenciál,“ říká režisér. Zajímavostí je, že v divadelní inscenaci i ve filmu režíruje v roli psycholožky svou manželku Kristýnu Hrušínskou. „Kristýna je první člověk, kterému dávám své věci číst, konkrétně do Pánského klubu vnesla ženský pohled na věc. Je to náš čtvrtý společný film, pokud počítám tři studentské, máme za sebou šest divadelních her a kopec reklam. Jsme už sehraný tandem a moc nás to baví.“

film projector on a black background with dramatic lighting and selective focus

Hvězdně obsazenou komedii o lásce v jejích různých podobách, ale také o tom, že nikdy není pozdě pokusit se něco napravit, přinese do slovenských kin distribuční společnost Continental film.

VIDEO: Podívejte se na trailer k filmu Pánský klub

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

3 důležité věci, které prověřit před objednávkou služby

Je velmi náročně prověřit si dostatečně službu před jejím...

Čištění interiéru vozidel: Dopřejte péči interiéru svého auta

Čistý interiér je důležitý pro vaše pohodlí i bezpečnost....

Lodní kontejnery na prodej: Rozmanitá nabídka kontejnerů všech velikostí

Lodní kontejnery najdou využití v mnoha různých oblastech. Ať...