Porovnání parametrů Hide Me VPN Free versus AdGuard VPN: Která VPN vyhrála?

Date:

Jaká z těchto VPN je lepší: Hide Me VPN Free, nebo je lepší dát přednost Adguard VPN? Parametry obou VPN jsme pečlivě porovnali, přičemž výsledek srovnání je 6,2/10 ku 8,4/10.

Test rychlosti HideMe Free VPN proti Adguard VPN, kdo je rychlejší?

Jedním z nejdůležitějších parametrů VPN je rychlost, platí to i o HideMe Free VPN a AdGuard VPN.

Průměrná rychlost první jmenované byla 110 Mb/s, průměrný výsledek druhé VPN byl 91 Mb/s. Hide Me Free VPN se ukázala být o 19 Mb/s rychlejší v porovnání s AdGuard VPN.

Možnou rychlost nahrávání udává upload, který u HideMe VPN Free test naměřil 120 Mb/s. AdGuard VPN jsme v průměru naměřili 94 Mb/s. Je tedy o 26 Mb/s pomalejší.

Parametr rychlost odezvy dosáhl u první VPN hodnoty 24 ms. Konkurentovi AdGuard VPN skript naměřil 7 ms. Protože platí, že čím nižší rychlost odezvy, tím lépe, tak Hide Me VPN Free je o 17 ms lepší.

Skóre po první disciplíně Hide Me VPN Free proti Adguard VPN je 8 /10 : 10/10.

Povede se HideMe Free VPN obejít ochranu Netflixu?

Dostatečná rychlost downloadu je důležitá pro bezproblémové odblokování Netflixu, HideMe VPN Free tuto funkci neumí. K odblokování většinou postačí spustit VPN a vybrat zemi, AdGuard odblokovat Netflix zvládá.

S aktivovanou VPN lze odblokovat i skrytá videa na YouTube, AdGuard tuto funkci má. Druhá VPN funkci odblokování YouTube videí nabízí.

Každá správná VPN toho umí mnohem víc, nesmí chybět ochrana před vyzrazením DNS, multi-hop připojení a blokování reklam. Třeba taková Hide Me Free VPN má ochranu DNS a AdGuard pro příklad má whitelisting.

Ve srovnání funkcí je skóre 3 /10 vs. 10/10.

Jak se daří Hide.Me Free VPN v šíři nabízených zemí a serverů?

Šíře nabídky serverů může napovídat o rychlosti připojení, HideMe Free VPN má 5 serverů, v katalogu AdGuard jsme našli celkem 50 serverů. První z VPN ve srovnání tak udává o 45 méně .

VPN doporučujeme vybírat také podle počtu zemí, který u AdGuard VPN v okamžiku psaní článku byl 42. Druhá VPN nabízí 4, což je o 38 méně. V tomto srovnání tak prohrává .

Důležitým ukazatelem je také počet současně připojitelných zařízení, kterých HideMe VPN Free umí 1. Adguard VPN povoluje připojit současně 5 zařízení. Celý výčet parametrů najdete v článku nejlevnější VPN.

Které platformy podporuje Hide.Me VPN Free a které nabízí AdGuard?

Podporovaná zařízení patří mezi nejdůležitější parametry při výběru VPN, Hide.Me Free VPN zvládá přístroje na platformě Android a zabezpečí zařízení s operačním systémem iOS. AdGuard VPN iOS zvládá, Android OS dokáže ochránit.

Provoz VPN se řídí zákony země, kde má společnost sídlo, což platí také o sdílení informací o provozu se státními orgány. Hide.Me VPN Free má původ v Malajsii. Sídlo druhé srovnávané VPN je na Kypru.

Rozhraní Hide Me Free VPN je k dispozici v českém jazyce, Adguard VPN česky lokalizována není.

U známkování podporovaných platforem dosáhla Hide Me VPN Free bodového součtu 2/10 a AdGuard získává známku 8/10.

Cena Hide.Me Free VPN versus Adguard VPN

Adguard VPN si lze objednat od 59 Kč měsíčně, předplatné druhé z VPN můžete mít zdarma. Známka obou VPN za poměr ceny a funkcí je 10/10, respektive 6 /10 pro druhou srovnávanou VPN.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

3 důležité věci, které prověřit před objednávkou služby

Je velmi náročně prověřit si dostatečně službu před jejím...

Čištění interiéru vozidel: Dopřejte péči interiéru svého auta

Čistý interiér je důležitý pro vaše pohodlí i bezpečnost....

Lodní kontejnery na prodej: Rozmanitá nabídka kontejnerů všech velikostí

Lodní kontejnery najdou využití v mnoha různých oblastech. Ať...

Symboly, které vám zajistí domácí pohodu

Chtěli byste se cítit doma skvěle a šťastně? Pořiďte...